ЗАМОВИТИ БАНКЕТ  БАНКЕТ У GASTROHOME

  Залежно від тематики заходу, кількості гостей, побажань компанії ми пропонуємо до ваших послуг великий і малий зал, літні тераси. Красивий інтер’єр з безліччю зелені (зелений — найпопулярніший корпоративний колір), панорамні вікна з видом на Русанівський парк, відмінне обслуговування, різноманітне меню і індивідуальний підхід до кожної компанії роблять наш заклад одним з кращих ресторанів в Києві для проведення корпоративу.

  Всі можливості для корпоративу

  Одним з важливих пунктів при виборі ресторану для проведення корпоративу є можливість закладу забезпечити захід додатковими можливостями, які потрібні, наприклад, для сценарного плану. Так, у нас є плазма і проектор, на яких може демонструватися історія компанії, результати роботи, плани на майбутнє. Чудовим місцем для тімбілдінга стане наш караоке-зал, де співробітники зможуть проявити свої вокальні дані. А на літніх терасах можна розмістити корпоративні фотозони і банери з логотипами.

  Звичайно ж, наш заклад завжди використовує індивідуальний підхід до кожної компанії і ми готові обговорювати всі побажання, щоб захід був проведений на найвищому рівні!

  Меню

  Для проведення корпоративу ми пропонуємо звичайне і банкетне меню, які представлені різноманітними стравами популярних кухонь світу. Вартість — від 850 грн на людину. Звичайно ж, захід може бути безалкогольним — у нас достатньо напоїв для такого формату: морси, фреші, компоти власного виробництва. Якщо ж компанія вирішила внести в меню алкоголь, то ми готові запропонувати прекрасну винну карту з кращими напоями Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Новій Зеландії, Аргентини, США. Всі вина — за дуже демократичними цінами, таким же, як і у винних бутиках міста.